Promesa Pewne Wakacje – w praktyce

Promesa Pewne Wakacje - korzyści

Nowość na rynku dostępna tylko u nas!

Zakres:

Anulacja wyjazdu przez organizatora

Grupa znajomych zarezerwowała w Centrum Podróży Wakacje.pl wycieczkę objazdową do Maroka. Niestety, z powodu zbyt małej liczby chętnych organizator X anulował wycieczkę w tym terminie. Uczestnicy nie odzyskają pieniędzy od razu, więc plany urlopowe legły w gruzach. 

Na szczęście wycieczkę zarezerwowali w Centrum Podróży Wakacje.pl i mogli kupić Promesę Pewne Wakacje, dzięki której nie muszą rezygnować z planów zwiedzania Maroka. Doradca wybierze im maksymalnie zbliżoną ofertę wyjazdu z innym biurem podróży bez konieczności ponownej opłaty. Gdyby jednak zależało im na wyjeździe z biurem X, mogą wykorzystać Promesę w ciągu 12 miesięcy.

Upadłość biura podróży

Młode małżeństwo planuje podróż poślubną na Dominikanie w grudniu. Niestety, biuro podróży X, które organizuje wyjazd, ogłosiło upadłość i wycieczka zostaje odwołana. Na zwrot części pieniędzy od marszałka czekaliby kilka miesięcy lub lat, a na podobny wydatek w tej chwili ich nie stać. 

Na szczęście przy rezerwacji wykupili Promesę Pewne Wakacje, dzięki czemu ich marzenie o egzotycznej podróży może się spełnić bez konieczności zmiany terminu wyjazdu. Wybrali wycieczkę do Meksyku z oferty biura podróży Y dostępnej na stronie www.cpwakacje.pl.

Zamieszki/wystąpienie siły wyższej 

Rodzina Kowalskich ma wykupioną wycieczkę na lipiec do Egiptu z biurem podróży X. Niestety, w Egipcie wybuchają zamieszki i przed wyjazdem wszystkie loty do Egiptu zostają wstrzymane. Biuro X deklaruje, że nie zwraca uczestnikom poniesionych kosztów ze względu na fakt, że samo poniosło straty. 

Na szczęście Kowalscy wykupili Promesę Pewne Wakacje i niczym się nie martwią! Mogą wybrać wycieczkę do innego kraju i wyjechać jeszcze w lipcu, nie tracąc pieniędzy.

Niewypłacalność biura podróży 

Pasjonat podróżowania wykupił wycieczkę do Chin. Niestety, ogłoszenie niewypłacalności przez biuro podróży pokrzyżowało jego plany wyjazdu. Dopóki nie wyjaśni się sytuacja biura, nie będzie mógł on odzyskać swoich pieniędzy. 

Na szczęście wykupił Promesę Pewne Wakacje, dzięki której może pojechać do Chin z innym biurem podróży, bez konieczności angażowania dodatkowych środków finansowych.

 

POBIERZ REGULAMIN PROMESY PEWNE WAKCJE

 

Jak kupić Promesę?


Wybierz wycieczkę z aktualnej oferty zagranicznej, dostępnej w Centrum Podróży Wakacje.pl

 

Zarezerwuj na stronie www.cpwakacje.pl, telefonicznie lub w salonie sprzedaży

 

Promesa Pewne Wakacje dostępna jest tylko dla klientów Centrum Podróży Wakacje.pl